Katedra zahradní a krajinné architektury

Soutěžní workshop "Zahrada Národního divadla"

Workshopy > Soutěžní workshop "Zahrada Národního divadla"

Ve dnech 19. 09. 2016 až 23. 09. 2016 proběhl pod vedením doc. Ing. Matouše Jebavého, Ph.D. a ve spolupráci s Národním divadlem soutěžní workshop "Zahrada Národního divadla". Předmětem soutěžního studentského workshopu bylo zpracování návrhů na novou úpravu výsadeb na Piazzetě Národního divadla a na novou úpravu malé parkové plochy pod historickou budovou Národního divadla.

Za účast na workshopu studenti mohli získat zápočet (za mezioborový workshop nebo za část diplomové praxe). Workshop byl oceněn ze strany Národního divadla, existuje také příslib realizace vítězného návrhu. Na realizaci se budou účastnit všichni studenti workshopu.

Výsledné návrhy byly od 20. 10. 2016 do 30. 11. 2016 vystaveny na Piazetě Národního divadla. Ukázky výsledků jsou k nahlédnutí níže.

Bližší informace na emailu jebavy@af.czu.cz