CEMS2

Aktuální informace a omezení pohybu v areálu ČZU

Aktuality > Aktuální informace a omezení pohybu v areálu ČZU

29.02.2016

Vážení členové akademické obce, vážené kolegyně a kolegové,

v tomto týdnu budou zahájeny hlavní stavební práce související s realizací budovy CEMS II: Bude prováděna skrývka ornice pod půdorysem stavby a její odvoz na úložná místa v areálu (po hlavní výjezdové komunikaci a směrem k ul. Sídlištní). Dále budou prováděny výkopové zemní práce a odvoz zeminy. Z těchto důvodů budou také v prostoru vjezdů a mezi nimi u oplocení položeny ochranné panely. Koncem týdne pak bude zahájeno vrtání pilot, s čímž bude souviset krátkodobá hluková zátěž.

Upozorňuji též, že v souvislosti s realizací přeložky kabelů vysokého a nízkého napětí  bude dnes, v pondělí 29. 2. 2016, od 16:00 do 20:00 hodin přerušena dodávka el. energie do budovy ARITMA PEF,  do všech budov oddělení údržby PTO a do provozního zahradnictví.

Vzhledem k výše uvedeným aktivitám Vás žádám, abyste dodržovali pokyny pro pohyb chodců v okolí staveniště. Prosím respektujte zákaz chůze po komunikaci, kde hrozí nebezpečí úrazu, a využijte chodníků a vyznačených přechodů.

V časech, kdy do areálu univerzity přichází velký počet studentů, budou bezpečnost pohybu chodců sledovat a případně jej usměrňovat členové ostrahy.

Děkuji Vám za pochopení a spolupráci!

Pěkné dny přeje

Ing. Jana Vohralíková