CEMS2

Ukončení stavby CEMS II a slavnostní otevření

Aktuality > Ukončení stavby CEMS II a slavnostní otevření

21.09.2017

Dne 12. září 2017 byla otevřena nová část budovy Provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze - Centrum ekonomicko-manažerských studií II (CEMS II).

Slavnostního otevření se zúčastnil rektor ČZU, prof. Ing. Jiří Balík, CSc., dr. h. c. Dále emeritní rektor ČZU a emeritní děkan PEF prof. Ing. Jan Hron, DrSc., dr. h. c., současný děkan PEF Ing. Martin Pelikán, Ph.D., předseda České konference rektorů prof. MUDr. Tomáš Zima, předseda Senátu Parlamentu ČR pan Milan Štěch, náměstkyně MŠMT ČR pro řízení ekonomické sekce RNDr. Zuzana Matušková, předsedkyně Akademie věd ČR paní Eva Zažímalová.

Stavba nové části budovy byla zahájena 25. ledna 2016 a dokončena 8. června 2017 tj. za 16 měsíců a 14 dnů. Náklady na realizaci činily celkem 164,3 mil. Kč včetně DPH. V nové části nalezněte  2 velké posluchárny pro 60 studentů, 21 učeben (s kapacitou 24, 30 nebo 36 studentů, kanceláře pro vědecké pracovníky i doktorandy a 3 zasedací místnosti.