Centrum pro výuku chovu koní Humpolec

Nadcházející akce v Humpolci

8.6.2019 Skokové závody Cena města Humpolce

Dokumenty k ubytování pro školní rok 2019-2020

INFORMACE PRO NOVĚ UBYTOVANÉ STUDENTY2019.doc

NÁVRATKA ČZU PRAHA 2018_2019.doc

ŽÁDOST O UBYTOVÁNÍ ČZU PRAHA 2019.doc

Přihláška ke stravování upravená.xlsx

Přihláška ke šk.stavování-2.díl.docx

28.11.2018

Pro prezenční výpůjčku jsme zakoupili do Humpolce novou knihu z oblasti Equitation Science.

K dispozici v knihovně :)

28.8.2018

Manuál zkoušky Instruktor jezdectví

Důležité informace pro uchazeče o certifikát Instruktor jezdectví, vozatajství

Manuál pro zkoušku IJ.DOCX

příloha 1 jezdectví - drez. úloha.pdf

příloha 2 spřežení - drezurní úloha + plánek parkuru .pdf

28.6.2018

Dokumenty a informace k ubytování v Humpolci:

INFORMACE PRO NOVĚ UBYTOVANÉ STUDENTY.doc

NÁVRATKA ČZU PRAHA 2018_2019.doc

ŽÁDOST O UBYTOVÁNÍ ČZU PRAHA 2018.doc

Exkurze za psychoterapií pomocí koní

V pátek 6.4.2018 je pořádána exkurze do Střediska hiporehabilitace Pirueta (Havlíčkův Brod). Program je organizován od 9 do cca 12 hodin: Přednáška o hiporehabilitaci v psychiatrii, návštěva stájí a představení koní, praktická ukázka psychoterapie s pomocí koní.

Zájemci se mohou hlásit na: dolezalovaj@af.czu.cz, počet účastníků je omezen.

************************************************************************************************************

Exkurze NH Kladruby nad Labem 2018

Proběhne v pátek 13.4.2018. Zahájení programu je plánováno na 9:00 hodin v konferenčním sále u vstupu do hřebčína. Konec exkurze bude cca ve 14:00 hodin.

Více info a přihlášky na: neumann@af.czu.cz

Exkurze Vídeň - Piber 2018

Proběhne v termínu 27. - 28.4. 2018. Přihlášky a podrobné info na: neumann@af.czu.cz

Školení Přepravce zvířat 2018

Školení přepravce zvířat ve spolupráci se Státním veterinárním ústavem proběhne 16.5.2018. Studenti ČZU mají slevu 800,- Kč - cena kurzu je tedy 1.800,- Kč.

Více info na: neumann@af.czu.cz

Odborné přednášky pořádné v letním semestru 2016/17

Termíny:
8.3. středa, cca v 13h - pan JUDr. Staněk - Právní aspekty chovu koní,

9.3. čtvrtek cca v 13h Humpolec - pan MVDr. Čestmír Olehla - Fyziologie tréninku koní.

13.3. pondělí, 14:30 Humpolec - Ing. Vanda Casková - Hiporehabilitace v praxi a hiporehabilitační středisko Epona.

6.4. čtvrtek 14:00 Humpolec - Ing. Kučera Zdeněk - Dotace pro chovatele koní.

Zájemci o přednášky prosím kontaktujte Ing. Janu Doležalovou, Ph.D. na dolezalovaj@af.czu.cz

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

Psychiatrická nemocnice Havlíčkův Brod přijme do pracovního poměru chovatele koní-cvičitele koní pro hiporehabilitaci.

Požadujeme minim.SŠ vzdělání, základní jezdeckou licenci (cvičitelská licence ČJF výhodou), výborné znalosti v chovu koní a zkušenosti v práci s nimi.

Schopnost práce v kolektivu práce s lidmi.

Nástup možný od 15.3.2017, na plný pracovní úvazek, prac.doba Po-Pá od 7,00-15,30.

Žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte do 15.2.2017 na e-mail: mkuchtova@plhb.cz, bližší informace poskytne M.Kuchtová,DiS. tel.736 128 552.

********************************************

Veletrh EQUITANA Essen – 18.-26.3.2017

Největší evropský veletrh jezdeckého sportu EQUITANA představí 860 vystavovatelů z 22 zemí s širokým sortimentem zboží od jezdeckých potřeb, krmiv a farmaceutických produktů, vybavení stájí a jízdáren, až po techniku pro pastviny.

Nabízíme vstupenky zcela ZDARMA pro všechny zájemce na kterýkoli den výstavy. Naše agentura pořádá také autobusový ZÁJEZD na poslední víkend, kdy probíhají velké výprodeje.

Kontakt pro vstupenky ZDARMA a autobusový ZÁJEZD na poslední dva výprodejové dny: Olga Pešková, equitana@ppa.cz, tel. 277 010 660

*****************************************

1.2. 2017 v 10:00h Pořádá Centrum pro výuku chovu koní pro zájemce o studium Den otevřených dveří. Na programu je představení oboru Chov koní, Diskuze, Návštěva jezdeckého areálu a školního statku.

**************************************************

Centrum pro výuku chovu koní pořádá dne 14.12.2016 ve 14 hodin besedu s Martinou Růžičkovou, úspěšnou vítěznou trenérkou a jezdkyní Velké pardubické. Více info na dolezalovaj@af.czu.cz

*****************************************

Centrum pro výuku chovu koní pořádá dne 30.11.2016 ve 14 hodin přednášku na téma "Dornova metoda u koní", přednášející je MVDr. Vlachová Věra DoTh. Více info na dolezalovaj@af.czu.cz.