×
Středisko Informačních služeb
banner

Jóga

J Ó G A


Pravidelné lekce jógy pod vedením lektorky Martiny Cestrové budou probíhat v suterénu budovy CEMS II, míst. CS28. Místnost je vybavena všemi potřebnými pomůckami pro praktikování jógy a šatním koutkem.

Lekce mají zaměření dle praktikovaných stylů a náročnosti - od „jógové přípravky“ až po úroveň pokročilou:

Jemné jógové protažení

Tyto hodiny jsou pro „prvňáčky“. Pro všechny, jež se pravidelně věnují sportovní činnosti a myšlenka začít praktikovat jógu je láká - jen dosud neměli odvahu ji realizovat. Lekce vycházejí z jemného a precizního provedení ásan v duchu jógové terapie. S rozvážnou lehkostí a jemnou důsledností se budete učit vstupovat do jednotlivých pozic, pronikat do tajů dýchání a žasnout nad tím, co dovedete.

středa 11.00 – 12.00 hod.


Ranní a odpolední vinyasa jóga

Dynamičtější a silovější lekce vedené pro všechny, kteří už alespoň „jógově tuší“. Pozicemi budete proplouvat v rytmu dechu, s vnitřním souzněním a uvědoměním si toho, co děláte.

úterý 07.30 – 08.30 hod.

středa 16.00 – 17.00 hod


Jógová přípravka

Jógová přípravka je otevřená všem necvičícím a nesportujícím. Pro ty z vás, kteří se rozhodli, že je nejvyšší čas začít s jakýmkoli tělu prospěšným pohybem. Nicméně si jsou vědomi svých současně dočasných limitů, mají touhu je posunout a cítit se lépe. Začnete od nejjednodušších prvků a bude jen na Vás, jak daleko se ve své praxi budete chtít posunout.

úterý 16.00 – 17.00 hod.


Rezervaci na jednotlivé hodiny lze provést v rezervačním systému. Tento systém vyžaduje uživatelský účet na google. Pokud byste měli jakýkoli dotaz nebo problémy s přihlášením se, kontaktujte prosím (l. 4292).- Martina Cestrová.

Všechny tyto lekce jsou benefitní (zdarma).