×
Středisko Informačních služeb

2. ročník golfového turnaje o pohár děkana PEF

PEF Golf Tour 2017 > Kestřany 8.9.2017 > 2. ročník golfového turnaje o pohár děkana PEF

14.09.2017

V pátek 8. září 2017 za krásného zářijového počasí se konal 2. ročník golfového turnaje o pohár děkana PEF v golfovém areálu Golf resort Písek

Turnaj byl zahájen přípitkem a povzbuzujícími slovy pana děkana Martina Pelikána. Hlavního turnaje se účastnilo 23 golfistů, kteří museli zdolat 18 jamek. Do golfové akademie se přihlásilo celkem 41 zájemců o golf. Mohli si zapůjčit golfové vybavení a vyzkoušet si různé golfové techniky pod vedením profesionálních trenérů.

Děti si také přišly na své, mohly si zahrát footgolf, fresbee, vyzkoušet golfové odpaly na cvičném odpališti nebo se projet buginou po hřišti.

Atmosféra celého dne byla neuvěřitelná, vládla skvělá nálada a lidé byli plni sportovního nadšení.

Vítězem hlavního turnaje se stal Martin Sloup v soutěži na stablefordové body s HCP, Petr Sklenička v soutěži na rány. Soutěž o nejdelší odpal za muže vyhrál Radim Tichý, za ženy Veronika Ander a v soutěži o nejpřesnější ránu zvítězil Tomáš Fulín.

Vítězství v soutěži v patování v rámci golfové akademie si odnesl Jan Novotný

V tabulkách níže naleznete umístění všech účastníků hlavního turnaje v jednotlivých soutěžích.