×
Středisko Informačních služeb
banner

Beroun 11.10.2019

PEF Golf Tour 2019 > Beroun 11.10.2019

Devátý golfový turnaj cyklu PEF Golf Tour 2019 se koná v pátek 11. 10. 2019 v areálu Golfového Resortu Beroun.

Program (časy jsou orientační):
10:00 Registrace v klubovně
11:00 Zahájení turnaje
19:00 Vyhlášení výsledků, předání věcných cen, posezení

Startovné:
400,- Kč u registrace

Přihlášku na turnaj vyplňte zde do 9. 10. 2019 a to i v případě, že se turnaje nezúčastníte.

Startovní listina


JménoReg. čísloFlightČas
1Havlíček Jaroslav0985053111:00
2Polášek Petr985054111:00
3Modlitba Ivo500442111:00
4Šána Ladislav2180011111:00
5Borák Jan2180006211:10
6Sklenička Petr784203211:10
7Svatoň Zdeněk2180014211:10
8Kozel Tomáš2180050211:10
9Kos Petr2180010311:20
10Michálek Pavel2180004311:20
11Šánová Petra2180007311:20
12Rameš Alois1801558311:20
13Prokop Jan1030739411:30
14Prokopová Ivana1030740411:30
15Prokopová Johanna1030861411:30
16Mach Jiří2180034411:30
17Zelík Pavel1030842511:40
18Plachý Jan1803337511:40
19Zelíková Adéla1030843511:40
20Radvan Miroslav2180041611:50
21Němec Michal501615611:50
22Jirsa Pavel2180023611:50
23Liška Tomáš680701611:50
24Hácha Patrik2180051712:00
25Fátor Ondřej2180049712:00
26Špaček Jaroslav2180025712:00
27Sloup Martin2180024712:00
28Pikner Tomáš2180038812:10
29Piknerová Pavla2180037812:10
30Pazourek Tomáš1411437812:10
31Schautová Dita987664812:10
32Kubata Karel2180003912:20
33Kepka Lubomír2180040912:20
34Kačmár Emil92304912:20
35Hučko Jan21800151012:30
36Hučko Jan Jr.5019951012:30
37Braný Pavel09879721012:30
38Prokop Michal21800471012:30


Výsledková listina Stb Netto


JménoReg. čísloHCP předSBF Netto
1Braný Pavel09879724538
2Liška Tomáš68070115,936
3Hučko Jan Jr.50199525,635
4Piknerová Pavla218003733,634
5Hácha Patrik21800513634
6Rameš Alois180155815,633
7Hučko Jan21800152833
8Němec Michal50161520,831
9Sloup Martin218002419,930
10Modlitba Ivo50044219,229
11Havlíček Jaroslav09850534629
12Prokop Michal218004728,828
13Kos Petr21800103128
14Kozel Tomáš21800504028
15Plachý Jan180333734,127
16Kačmár Emil9230418,726
17Kepka Lubomír218004024,926
18Sklenička Petr78420310,925
19Prokop Jan103073935,724
20Pazourek Tomáš141143717,823
21Fátor Ondřej21800495423
22Michálek Pavel218000431,122
23Prokopová Ivana10307405022
24Svatoň Zdeněk218001414,821
25Kubata Karel218000333,821
26Špaček Jaroslav218002523,720
27Polášek Petr98505425,220
28Zelík Pavel10308425120
29Šána Ladislav21800115219
30Pikner Tomáš218003813,517
31Mach Jiří21800344715
32Borák Jan218000633,714
33Schautová Dita9876644113
34Šánová Petra21800075211
35Prokopová Johanna10308615411
36Radvan Miroslav218004122,55
37Zelíková Adéla1030843544

Výsledková listina Stb Brutto


JménoReg. čísloHCP předSBF Brutto
1Liška Tomáš68070115,923
2Rameš Alois180155815,616
3Sklenička Petr78420310,915
4Němec Michal50161520,814
5Kačmár Emil9230418,712
6Hučko Jan21800152812
7Svatoň Zdeněk218001414,811
8Modlitba Ivo50044219,211
9Sloup Martin218002419,911
10Pazourek Tomáš141143717,88
11Kepka Lubomír218004024,98
12Pikner Tomáš218003813,57
13Hučko Jan Jr.50199525,67
14Prokop Michal218004728,87
15Špaček Jaroslav218002523,76
16Polášek Petr98505425,26
17Kos Petr2180010316
18Plachý Jan180333734,16
19Hácha Patrik2180051365
20Braný Pavel0987972455
21Piknerová Pavla218003733,64
22Kozel Tomáš2180050404
23Havlíček Jaroslav0985053463
24Prokopová Ivana1030740503
25Michálek Pavel218000431,12
26Schautová Dita987664412
27Fátor Ondřej2180049542
28Radvan Miroslav218004122,51
29Borák Jan218000633,71
30Kubata Karel218000333,81
31Prokop Jan103073935,71
32Zelík Pavel1030842511
33Šána Ladislav2180011521
34Šánová Petra2180007521
35Mach Jiří2180034470
36Prokopová Johanna1030861540
37Zelíková Adéla1030843540

Výsledková listina Stb Netto (TeeTime)

Výsledková listina Stb Brutto (TeeTime)