×
Středisko Informačních služeb
banner

Podbořánky 1.11.2019

Archiv > PEF Golf Tour 2019 > Podbořánky 1.11.2019

Série golfových turnajů PEF Golf Tour 2019 pokračuje v pátek 1. 11. 2019 v areálu Golfového Klubu Podbořánky.

Součástí turnaje i mistrovství Golfového klubu ČZU na rány.

Program:
10:00 Registrace v klubovně
10:40 Zahájení, losovačka
11:00 Canon start
17:00 Vyhlášení výsledků, předání věcných cen, posezení, husožraní

Startovné: 400,- Kč při registraci

Svačina před hrou: škvarková pomazánka (dva druhy) + chléb, okurka

Svačina na konci 9. jamky: gulášová polévka s pečivem,  škvarková pomazánka (dva druhy) + chléb, okurka

Večeře: brusinková paštika s toustem (předkrm), husí stehno + karlovarský knedlík + červené zelí, koláče tvarohové, makové, ořechové

Startovní listina


JménoReg. čísloFlightČas
1Polášek Petr985054111:00
2Šánová Petra2180007111:00
3Havlíček Jaroslav0985053111:00
4Šána Ladislav2180011111:00
5Sloup Martin2180024211:00
6Rathouský Václav2180026211:00
7Špaček Jaroslav2180025211:00
8Rameš Alois1801558311:00
9Srp Michal780588311:00
10Plachý Jan1803337311:00
11Prokopová Ivana1030740411:00
12Prokop Jan1030739411:00
13Zelík Pavel1030842411:00
14Zelíková Adéla1030843411:00
15Pazourek Tomáš1411437511:00
16Schautová Dita987664511:00
17Pikner Tomáš2180038511:00
18Piknerová Pavla2180037511:00
19Kepka Lubomír2180040611:00
20Hradecký Ondřej2180001611:00
21Kubata Karel2180003611:00
22Němec Michal501615611:00

Výsledková listina Stb Netto


JménoReg. čísloHCP předSBF Netto
1Zelík Pavel10308424146
2Šána Ladislav21800114840
3Piknerová Pavla218003732,139
4Rameš Alois180155815,734
5Plachý Jan180333734,134
6Srp Michal78058816,233
7Špaček Jaroslav218002523,733
8Kepka Lubomír218004024,930
9Havlíček Jaroslav09850534630
10Prokopová Ivana10307405029
11Sloup Martin218002419,928
12Pazourek Tomáš141143717,826
13Hradecký Ondřej218000122,326
14Polášek Petr98505425,225
15Prokop Jan103073935,722
16Pikner Tomáš218003813,521
17Rathouský Václav21800265421
18Šánová Petra21800075218
19Schautová Dita9876644117
20Zelíková Adéla10308435414


Výsledková listina Stb Brutto


JménoReg. čísloHCP předSBF Brutto
1Srp Michal78058816,219
2Rameš Alois180155815,718
3Sloup Martin218002419,912
4Pikner Tomáš218003813,511
5Hradecký Ondřej218000122,310
6Piknerová Pavla218003732,110
7Pazourek Tomáš141143717,89
8Polášek Petr98505425,29
9Špaček Jaroslav218002523,78
10Kepka Lubomír218004024,96
11Plachý Jan180333734,16
12Zelík Pavel1030842415
13Schautová Dita987664413
14Prokop Jan103073935,72
15Havlíček Jaroslav0985053462
16Prokopová Ivana1030740502
17Rathouský Václav2180026542
18Šána Ladislav218001148---
19Šánová Petra218000752---
20Zelíková Adéla103084354---

I tentokrát byl turnaj obohacen o vložené dovednostní soutěže a zde jsou výsledky:
Longest drive  na 8. a 16. jamce v mužské kategorii - Martin Sloup.
Longest drive  na 8. a 16. jamce v ženské/dětské kategorii - Pavla Piknerová (to je moje sestřenice:).
Nearest to pin na 4. a 13. jamce ve společné kategorii - Jan Plachý.

Mistrem klubu na rány pro rok 2019 se stal Alois Rameš.
Mistryní klubu na rány pro rok 2019 se stala Pavla Piknerová.
Gratulujeme!!!

Podrobné výsledky naleznete na webu TeeTime.

Fotodokumentaci z turnaje naleznete ve fotogalerii.