×
Středisko Informačních služeb
banner

Hluboká 31.7.2020

Archiv > PEF Golf Tour 2020 > Hluboká 31.7.2020

Pátý golfový turnaj cyklu PEF Golf Tour 2020 se bude konat v pátek 31. 7. 2020 od 12:00 hodin na golfovém hřišti Hluboká nad Vltavou.

Program (časy jsou orientační):
11:00 Registrace v klubovně
12:00 Zahájení postupným startem
19:00 Vyhlášení výsledků, předání věcných cen, posezení

Startovné:
400,- Kč u registrace

Přihlášku na turnaj vyplňte zde do 29. 7. 2020.

Startovní listina


JménoReg. čísloFlightČas
1Brož Václav2180080112:00
2Havlíček Jaroslav2180039112:00
3Kocmánek Jiří782111112:00
4Rymešová Pavla2180073112:00
5Fátor Ondřej2180049212:10
6Kozel Tomáš2180050212:10
7Sloup Martin2180024212:10
8Tůma Vlastislav2180033212:10
9Doskočil Ivo2180059312:20
10Doskočil Ivo st.1490325312:20
11Pazourek Tomáš2180057312:20
12Schautová Dita2180058312:20
13Dvořák Milan2180065412:30
14Brabec Miroslav2180081412:30
15Plachý Jan2180068412:30
16Benda Tomáš2180020412:30
17Dvořák Petr2180031512:40
18Němec Michal501615512:40
19Jirsa Pavel2180023512:40
20Prokop Michal2180047512:40
21Vostřez Radek2180070612:50
22Kepka Lubomír2180040612:50
23Kačmár Emil2180053612:50
24Prajer Ondřej501107612:50
25Lev Matouš920931713:00
26Lev Jakub920563713:00
27Doubek Martin2180017713:00
28Kubata Karel2180003713:00
29Hradecká Lenka2180009813:10
30Doubková Radka2180018813:10
31Doubek František2180079813:10
32Hradecký František2180060813:10
33Kvardová Eva2180013913:20
34Kvarda Robert2180012913:20
35Prokop Jan2180075913:20
36Prokopová Ivana2180076913:20
37Kvarda Ondřej21800361013:30
38Zelík Pavel21800771013:30
39Zelíková Adéla21800781013:30
41Hradecký Ondřej21800011113:40
42Sklenička Petr21800021113:40
43Saksonová Jessica21800711113:40
44Svatoň Zdeněk218001411
13:40


Výsledková listina SBF Netto


JménoKlubReg. čísloHCP předSkóreSBF NettoHCP po
1DOUBKOVÁ RadkaGKCZU218001851,253 / ---5345,7
2LEV MatoušGRGGC9209315450 / ---5037,7
3TŮMA VlastislavGKCZU218003346,348 / 1154842
4KVARDA RobertGKCZU218001230,445 / 994528,2
5PROKOPOVÁ IvanaGCMUP103074049,943 / 1254349,2
6SLOUP MartinGKCZU21800242142 / 914220,1
7FÁTOR OndřejGKCZU21800495440 / 1364051,2
8JIRSA PavelGKCZU218002337,139 / 1163936
9KOCMÁNEK JiříGCHOS78211116,939 / 883916,3
10LEV JakubGRGGC92056326,938 / 1023826,5
11PRAJER OndřejGCBER50110723,138 / 973822,9
12PROKOP MichalGKCZU218004730,338 / ---3830
13KVARDOVÁ EvaGKCZU218001347,637 / 1283747,4
14PLACHÝ JanLGCPY180333734,636 / 1133634,4
15DOUBEK MartinGKCZU21800172836 / 1053628,1
16DVOŘÁK PetrGKCZU218003144,635 / ---3544,8
17KOZEL TomášGKCZU218005033,735 / 1173534
18BENDA TomášGKCZU218002041,434 / ---3441,8
19BRABEC MiroslavGKCZU21800815434 / ---3453,3
20ZELÍK PavelGCMUP103084239,734 / ---3439,4
21HRADECKÝ OndřejGKCZU218000124,733 / 1063324,9
22KVARDA OndřejGKCZU218003641,132 / ---3241,6
23SKLENIČKA PetrGCHOS78420312,432 / 903212,6
24KAČMÁR EmilGKCZU218005320,832 / 1023221,3
25VOSTŘEZ RadekGKCZU218007038,731 / 1243139,7
26NĚMEC MichalGCBER50161522,131 / ---3122,2
27SCHAUTOVÁ DitaCESGK98766447,230 / ---3047,9
28ZELÍKOVÁ AdélaGCMUP10308435429 / ---2954
29DOUBEK FrantišekGKCZU21800795429 / ---2954
30PROKOP JanGCMUP103073937,428 / ---2837,4
31RYMEŠOVÁ PavlaGKCZU21800735428 / 1502854
32DOSKOČIL Ivo st.GKOSY14903233728 / ---2837
33PAZOUREK TomášGKCZU218005720,328 / 1112820,6
34SAKSONOVÁ JessicaGCSOK10602547,627 / 94277,9
35SVATOŇ ZdeněkGKCZU218001417,324 / 1042417,3
36DOSKOČIL IvoGKOSY149032532,122 / 1322232,1
37BROŽ VáclavGKCZU218008048,421 / ---2148,4
38KEPKA LubomírGKCZU218004025,820 / 1212026,2
39HAVLÍČEK JaroslavCESGK98505350,819 / ---1950,8
40HRADECKÁ LenkaGKCZU218000944,1WD---


Výsledková listina SBF Brutto


JménoKlubReg. čísloHCP předSkóreSBF BruttoHCP po
1KOCMÁNEK JiříGCHOS78211116,921 / 88 / (39)2116,3
2SLOUP MartinGKCZU21800242119 / 91 / (42)1920,1
3SKLENIČKA PetrGCHOS78420312,418 / 90 / (32)1812,6
4KVARDA RobertGKCZU218001230,414 / 99 / (45)1428,2
5PRAJER OndřejGCBER50110723,114 / 97 / (38)1422,9
6SAKSONOVÁ JessicaGCSOK10602547,614 / 94 / (27)147,9
7LEV JakubGRGGC92056326,912 / 102 / (38)1226,5
8KAČMÁR EmilGKCZU218005320,812 / 102 / (32)1221,3
9NĚMEC MichalGCBER50161522,111 / --- / (31)1122,2
10PAZOUREK TomášGKCZU218005720,311 / 111 / (28)1120,6
11HRADECKÝ OndřejGKCZU218000124,711 / 106 / (33)1124,9
12JIRSA PavelGKCZU218002337,110 / 116 / (39)1036
13PROKOP MichalGKCZU218004730,310 / --- / (38)1030
14DOUBEK MartinGKCZU21800172810 / 105 / (36)1028,1
15LEV MatoušGRGGC920931548 / --- / (50)837,7
16TŮMA VlastislavGKCZU218003346,37 / 115 / (48)742
17SVATOŇ ZdeněkGKCZU218001417,37 / 104 / (24)717,3
18DOUBKOVÁ RadkaGKCZU218001851,27 / --- / (53)745,7
19DOSKOČIL IvoGKOSY1490323376 / --- / (28)637
20DVOŘÁK PetrGKCZU218003144,65 / --- / (35)544,8
21KOZEL TomášGKCZU218005033,75 / 117 / (35)534
22PLACHÝ JanLGCPY180333734,65 / 113 / (36)534,4
23BENDA TomášGKCZU218002041,45 / --- / (34)541,8
24ZELÍK PavelGCMUP103084239,75 / --- / (34)539,4
25KVARDA OndřejGKCZU218003641,13 / --- / (32)341,6
26DOSKOČIL IvoGKOSY149032532,13 / 132 / (22)332,1
27 - 28FÁTOR OndřejGKCZU2180049542 / 136 / (40)251,2
27 - 28VOSTŘEZ RadekGKCZU218007038,72 / 124 / (31)239,7
29 - 30ZELÍKOVÁ AdélaGCMUP1030843542 / --- / (29)254
29 - 30BRABEC MiroslavGKCZU2180081542 / --- / (34)253,3
31PROKOP JanGCMUP103073937,42 / --- / (28)237,4
32DOUBEK FrantišekGKCZU2180079542 / --- / (29)254
33KEPKA LubomírGKCZU218004025,81 / 121 / (20)126,2
34PROKOPOVÁ IvanaGCMUP103074049,91 / 125 / (43)149,2
35HAVLÍČEK JaroslavCESGK98505350,81 / --- / (19)150,8
36 - 37KVARDOVÁ EvaGKCZU218001347,61 / 128 / (37)147,4
36 - 37BROŽ VáclavGKCZU218008048,41 / --- / (21)148,4
38 - 40SCHAUTOVÁ DitaCESGK98766447,20 / --- / (30)---47,9
38 - 40HRADECKÁ LenkaGKCZU218000944,1WD---
38 - 40RYMEŠOVÁ PavlaGKCZU2180073540 / 150 / (28)---
54

Longest drive  na 14. jamce v kategorii muži - Ondřej Hradecký.
Longest drive  na 14. jamce v kategorii ženy - Adéla Zelíková.
Nearest to pin na 8. jamce ve společné kategorii - Michal Něměc.

Podrobné výsledky naleznete na webu ČGF.

Fotodokumentaci naleznete ve fotogalerii.