×
Středisko Informačních služeb
banner

Čertovo břemeno 26.4.2019

PEF Golf Tour 2019 > Čertovo břemeno 26.4.2019

Golfový klub ČZU a Sportovně rekreační oddíl SIS PEF  Vás srdečně zvou v pátek 26. 4. 2019 na další golfový turnaj PEF Golf Tour 2019 na 18 jamek v areálu golfového hřiště Čertovo břemeno.

Program (časy jsou orientační):
12:00 Registrace v klubovně
13:00 Postupný start
18:30 Vyhlášení výsledků, předání věcných cen, posezení

Startovné:
400,- Kč u registrace

Přihlášku vyplňte do středy 24.4.2019 a to i v případě, že se turnaje nezúčastníte. Pokud jste již rozhodnuti, přihlašte se hned a nenechávejte to na poslední chvíli!

Startovní listina


JménoReg. čísloFlightČas
1Jirsa Pavel2180023113:00
2Dvořák Petr2180031113:00
3Radvan Miroslav1410584113:00
4Kos Petr2180010213:10
5Kos Vojtěch2180035213:10
6Rathouský Václav2180026213:10
7Prokop Jan1030739313:20
8Prokopová Linda1030740313:20
9Tichý Radim2180008313:20
10Kvarda Ondřej2180036413:30
11Kvardová Eva2180013413:30
12Kvarda Robert2180012413:30
13Pazourek Tomáš1411437513:40
14Fulín Tomáš2180022513:40
15Plachý Jan1803337513:40
16Mach Jiří2180034513:40
17Rameš Alois1801558613:50
18Kubata Karel1590067613:50
19Srp Michal780588613:50
20Kepka Lubomír2180040613:50
21Sloup Martin2180024714:00
22Doubková Radka2180018714:00
23Doubek Martin2180017714:00
24Špaček Jaroslav2180025714:00
25Svatoň Zdeněk2180014814:10
26Hradecký Ondřej2180001814:10
27Jedlanová Tereza2180016814:10
28Hradecká Lenka2180009814:10
29Polášek Petr985054914:20
31Havlíček Jaroslav0985053914:20
32Šána Ladislav2180011914:20


Výsledková listina Netto SBF



JménoReg. čísloHCP předSBF Netto
1Plachý Jan18033374748
2Jedlanová Tereza21800165447
3Prokop Jan10307394946
4Fulín Tomáš218002230,744
5Dvořák Petr21800315443
6Kvarda Ondřej21800365443
7Sloup Martin218002425,642
8Radvan Miroslav141058422,337
9Kos Petr218001032,537
10Kvarda Robert21800122936
11Kvardová Eva21800135036
12Srp Michal7805881635
13Jirsa Pavel21800234035
14Doubková Radka21800185435
15Rameš Alois180155816,234
16Kubata Karel15900674533
17Prokopová Linda10307405433
18Hradecká Lenka21800094632
19Svatoň Zdeněk218001415,331
20Špaček Jaroslav218002525,831
21Tichý Radim218000833,630
22Doubek Martin21800173829
23Šána Ladislav21800115329
24Mach Jiří21800345429
25Rathouský Václav21800265429
26Pazourek Tomáš141143717,428
27Polášek Petr98505426,828
28Kepka Lubomír218004024,327
29Hradecký Ondřej218000126,727
30Havlíček Jaroslav09850535420
31Kos Vojtěch21800355412


Výsledková listina Brutto SBF



JménoReg. čísloHCP předSBF Brutto
1Srp Michal7805881620
2Rameš Alois180155816,218
3Svatoň Zdeněk218001415,317
4Radvan Miroslav141058422,316
5Sloup Martin218002425,616
6Fulín Tomáš218002230,716
7Pazourek Tomáš141143717,414
8Polášek Petr98505426,811
9Kvarda Robert21800122911
10Jirsa Pavel21800234011
11Kepka Lubomír218004024,39
12Špaček Jaroslav218002525,89
13Hradecký Ondřej218000126,76
14Kos Petr218001032,56
15Doubek Martin2180017386
16Jedlanová Tereza2180016546
17Tichý Radim218000833,65
18Plachý Jan1803337475
19Prokop Jan1030739495
20Kvarda Ondřej2180036545
21Hradecká Lenka2180009464
22Dvořák Petr2180031544
23Doubková Radka2180018543
24Prokopová Linda1030740543
25Rathouský Václav2180026543
26Kubata Karel1590067452
27Kvardová Eva2180013502
28Mach Jiří2180034541
29Šána Ladislav2180011530
30Havlíček Jaroslav0985053540
31Kos Vojtěch2180035540


Turnaj byl tentokrát obohacen o vložené dovednostní soutěže a zde jsou výsledky:
Longest drive  na 13. jamce v mužské kategorii - Ondra Hradecký.
Longest drive  na 13. jamce v ženské/dětské kategorii - Vojta Kos.
Nerest to pin na 4. jamce ve společné kategorii - Ondra Kvarda.

Podrobné výsledky naleznete na webu TeeTime.