×
Středisko Informačních služeb
banner

Molitorov 31.5.2019

PEF Golf Tour 2019 > Molitorov 31.5.2019

Golfový klub ČZU a Sportovně rekreační oddíl SIS PEF  Vás srdečně zvou v pátek 31. 5. 2019 na další golfový turnaj PEF Golf Tour 2019 na 18 jamek v areálu golfového hřiště Molitorov.

Program (časy jsou orientační):
12:00 Registrace v klubovně
13:00 Postupný start
19:00 Vyhlášení výsledků, předání věcných cen, posezení

Startovné:
400,- Kč u registrace

Přihlášku vyplňte do středy 29.5.2019 a to i v případě, že se turnaje nezúčastníte. Pokud jste již rozhodnuti, přihlašte se hned a nenechávejte to na poslední chvíli!

Startovní listina


JménoReg. čísloHCP předFlightČas
1Havlíček Jaroslav098505354113:00
2Polášek Petr98505427113:00
3Bobková Eva78275035,4113:00
4Modlitba Ivo50044218,7113:00
5Kos Petr218001032213:10
6Michálek Pavel218000438213:10
7Hrabánková Iva

213:10
8Janků Zdeněk209009951213:10
9Sloup Martin218002423,2313:20
10Rathouský Václav218002654313:20
11Jedlanová Tereza218001643313:20
12Tichý Radim218000833,7313:20
13Dvořák Petr218003147413:30
14Cafourek Petr056002137413:30
15Radvan Miroslav218004122,2413:30
16Němec Michal50161521,9413:30
17Hradecká Lenka218000946513:40
18Kvarda Ondřej218003647513:40
19Kvarda Robert218001229513:40
20Kvardová Eva218001350513:40
21Kepka Lubomír218004024,4613:50
22Kubata Karel218000345613:50
23Tůma Vlastislav218003338613:50
24Mach Jiří218003454613:50
25Rameš Alois180155816,5714:00
26Srp Michal78058816714:00
27Piknerová Pavla218003733,5714:00
28Pikner Tomáš218003813,3714:00
29Hučko Jan218001529,5814:10
30Hučko Jan Jr.50199533,3814:10
31Ander Veronika218002754814:10
32Plachý Jan180333735,5814:10
33Prokop Jan103073939914:20
34Prokopová Linda103074054914:20
35Doubek Martin218001738914:20
36Doubková Radka218001854914:20
37Jirsa Pavel2180023401014:30
38Hradecký Ondřej218000126,81014:30
39Fulín Tomáš218002226,71014:30
40Svatoň Zdeněk218001415,51014:30


Výsledková listina Netto SBF


JménoReg. čísloHCP předSBF Netto
1Doubek Martin21800173842
2Sloup Martin218002423,236
3Jirsa Pavel21800234034
4Hučko Jan Jr.50199533,333
5Michálek Pavel21800043833
6Kubata Karel21800034533
7Kvarda Ondřej21800364733
8Hučko Jan218001529,532
9Bobková Eva78275035,432
10Fulín Tomáš218002226,731
11Plachý Jan180333735,531
12Mach Jiří21800345431
13Kepka Lubomír218004024,430
14Polášek Petr9850542730
15Svatoň Zdeněk218001415,529
16Cafourek Petr05600213729
17Tůma Vlastislav21800333829
18Srp Michal7805881628
19Modlitba Ivo50044218,728
20Kos Petr21800103228
21Prokop Jan10307393928
22Rathouský Václav21800265427
23Radvan Miroslav218004122,226
24Ander Veronika21800275426
25Doubková Radka21800185426
26Němec Michal50161521,925
27Tichý Radim218000833,725
28Prokopová Linda10307405425
29Hradecká Lenka21800094624
30Hradecký Ondřej218000126,822
31Rameš Alois180155816,521
32Piknerová Pavla218003733,520
33Kvardová Eva21800135020
34Dvořák Petr21800314719
35Pikner Tomáš218003813,318
36Janků Zdeněk20900995118
37Kvarda Robert21800122916
38Havlíček Jaroslav09850535414
39Jedlanová Tereza2180016434


Výsledková listina Brutto SBF



JménoReg. čísloHCP předSBF Brutto
1Svatoň Zdeněk218001415,515
2Srp Michal7805881613
3Sloup Martin218002423,213
4Kepka Lubomír218004024,412
5Modlitba Ivo50044218,711
6Pikner Tomáš218003813,310
7Polášek Petr9850542710
8Radvan Miroslav218004122,29
9Fulín Tomáš218002226,79
10Bobková Eva78275035,48
11Doubek Martin2180017388
12Rameš Alois180155816,57
13Kos Petr2180010327
14Hučko Jan218001529,56
15Němec Michal50161521,95
16Plachý Jan180333735,55
17Kvarda Ondřej2180036475
18Hradecký Ondřej218000126,84
19Hučko Jan Jr.50199533,34
20Michálek Pavel2180004384
21Jirsa Pavel2180023404
22Kvarda Robert2180012293
23Prokop Jan1030739393
24Piknerová Pavla218003733,52
25Cafourek Petr0560021372
26Ander Veronika2180027542
27Doubková Radka2180018542
28Tichý Radim218000833,71
29Tůma Vlastislav2180033381
30Kubata Karel2180003451
31Hradecká Lenka2180009461
32Mach Jiří2180034541
33Prokopová Linda1030740541
34Jedlanová Tereza2180016430
35Dvořák Petr2180031470
36Kvardová Eva2180013500
37Janků Zdeněk2090099510
38Havlíček Jaroslav0985053540
39Rathouský Václav2180026540


I tentokrát byl turnaj obohacen o vložené dovednostní soutěže a zde jsou výsledky:
Longest drive  na 9. jamce v mužské kategorii - Pavel Jirsa.
Longest drive  na 9. jamce v ženské/dětské kategorii - Jan Hučko Jr.
Nerest to pin na 14. jamce ve společné kategorii - Petr polášek.

Podrobné výsledky naleznete na webu TeeTime.

Dokumentaci z turnaje od naší mladé fotografky  Aleny Štantejské naleznete ve fotogalerii.