×
Středisko Informačních služeb
banner

Slapy 28.6.2019

PEF Golf Tour 2019 > Slapy 28.6.2019

Čtvrtý golfový turnaj cyklu PEF Golf Tour 2019 se konal v pátek 28. 6. 2019 od 13 hodin na golfovém hřišti Slapy.

Program (časy jsou orientační):
12:00 Registrace v klubovně
13:00 Zahájení postupným startem
19:30 Vyhlášení výsledků, předání věcných cen, posezení

Startovné:
400,- Kč u registrace

Přihlášku na turnaj vyplňte zde do 26.6.2019 a to i v případě, že se turnaje nezúčastníte.


Startovní listina


JménoReg. čísloFlightČas
1Bobková Eva782750113:00
2Havlíček Jaroslav0985053113:00
3Polášek Petr985054113:00
4Modlitba Ivo500442113:00
5Tichý Radim2180008213:10
6Sovič Petr2180032213:10
7Plachý Jan1803337213:10
8Sloup Martin2180024213:10
9Špaček Jaroslav2180025313:20
10Jedlanová Tereza2180016313:20
11Pazourek Tomáš1411437313:20
12Schautová Dita987664313:20
13Kvarda Ondřej2180036413:30
14Kvarda Robert2180012413:30
15Kvardová Eva2180013413:30
16Rameš Alois1801558413:30
17Kos Petr2180010513:40
18Michálek Pavel2180004513:40
19Hučko Jan2180015513:40
20Hučko Jan Jr.501995513:40
21Doubková Radka2180018613:50
22Doubek Martin2180017613:50
23Prokopová Ivana1030740613:50
24Prokop Jan1030739613:50
25Svatoň Zdeněk2180014714:00
26Hradecký Ondřej2180001714:00
27Kepka Lubomír2180040714:00
28Fulín Tomáš2180022714:00

Výsledková listina Netto SBF


JménoReg. čísloHCP předSBF Netto
1Schautová Dita9876645446
2Doubek Martin21800173443
3Hradecký Ondřej218000126,942
4Rameš Alois180155816,740
5Prokopová Ivana10307405440
6Kos Petr218001032,239
7Michálek Pavel21800043838
8Sloup Martin218002423,236
9Polášek Petr98505427,136
10Hučko Jan218001529,536
11
Pazourek Tomáš141143717,635
12Kepka Lubomír218004024,535
13Svatoň Zdeněk218001415,634
14Prokop Jan10307393934
15Špaček Jaroslav218002525,933
16Doubková Radka21800185433
17Kvarda Robert218001229,132
18Havlíček Jaroslav09850535432
19Fulín Tomáš218002226,731
20Tichý Radim218000833,831
21Plachý Jan180333735,531
22Kvardová Eva21800135030
23Kvarda Ondřej21800364729
24Modlitba Ivo50044218,828
25Hučko Jan Jr.50199533,321
26Sovič Petr21800325418

Výsledková listina Brutto SBF


JménoReg. čísloHCP předSBF Brutto
1Rameš Alois180155816,724
2Svatoň Zdeněk218001415,620
3Hradecký Ondřej218000126,918
Pazourek Tomáš141143717,618
5Kepka Lubomír218004024,516
6Sloup Martin218002423,215
7Polášek Petr98505427,112
8Hučko Jan218001529,512
9Doubek Martin21800173412
10Modlitba Ivo50044218,811
11Kvarda Robert218001229,111
12Fulín Tomáš218002226,711
13Špaček Jaroslav218002525,99
14Kos Petr218001032,28
15Plachý Jan180333735,58
16Tichý Radim218000833,88
17Hučko Jan Jr.50199533,36
18Prokop Jan1030739396
19Michálek Pavel2180004386
20Prokopová Ivana1030740544
21Havlíček Jaroslav0985053544
22Kvardová Eva2180013502
23Kvarda Ondřej2180036472
24Doubková Radka2180018542
25Schautová Dita987664541
26Sovič Petr2180032540

I tentokrát byl turnaj obohacen o vložené dovednostní soutěže a zde jsou výsledky:
Longest drive  na 6. jamce v mužské kategorii - Martin Sloup.
Longest drive  na 6. jamce v ženské/dětské kategorii - náš nováček Dita Schautová.
Nerest to pin na 13. jamce ve společné kategorii - obhájil Petr Polášek.

Podrobné výsledky naleznete na webu TeeTime.