×
Středisko Informačních služeb
banner

Kestřany 20.9.2019

PEF Golf Tour 2019 > Kestřany 20.9.2019

Golfový turnaj o pohár děkana PEF a golfová akademie 20. 9. 2019

Místo konání: Golf Resort Písek, Kestřany 70, www.golf-pisek.cz.

Oblečení, vybavení: sportovní obuv, neriflové pohodlné sportovní oblečení, krém na opalování, čepička proti sluníčku. Vybavení na golfovou akademii bude zapůjčeno na místě.

Doprava na místo je individuální. Trasu z univerzity naleznete zde.

Stravování je zajištěno zdarma na místě (snídaně, svačina pro účastníky turnaje, oběd pro účastníky akademie a hosty, společná večeře) včetně celodenního pitného režimu (čaj, kafe, voda, grog, víno a pivo alko i nealko).

Doprovodný program pro děti (footgolf, fresbee, lukostřelba, golf a projížďky na golfových buginách) s dozorem je zajištěn po celou dobu konání akce!

Harmonogram (plánovaný) celého dne v přehledné tabulce:

Harmomogram golfového dne PEF

Hlavní turnajAkademie AAkademie BAkademie CDěti
8:30Sraz, snídaně
9:30Zahájení
10:00StartZapůjčení vybavení, rozdělení do skupin

Footgolf

10:30
O golfu
11:00
Cvičná loukaPuttingChiping

Fresbee, hry, malování, lukostřelba

11:45
PuttingChipingCvičná louka
12:30
ChippingCvičná loukaPuttingOběd
13:15
Oběd

Dětský trénink golfu

14:15

Soutěž v patování

15:00
16:00
Lukostřelba
17:00Večeře
18:00Vyhlášení výsledků


Startovní listina


JménoReg. čísloFlightČas
1Polášek Petr9850541 (1.jamka)10:00
2Mach Jiří218003410:00
3Šána Ladislav218001110:00
4Modlitba Ivo50044210:00
5Doubek Martin21800172 (10.jamka)10:00
6Doubková Radka218001810:00
7Rathouský Václav218002610:00
8Lev Jakub92056310:00
9Kos Petr21800102  (1.jamka)10:10
10Michálek Pavel218000410:10
11Hrabánková Iva
10:10
12Hradecká Lenka218000910:10
13Borák Jan21800063 (10.jamka)10:10
14Kozel Tomáš218005010:10
15Fátor Ondřej218004910:10
16Sovič Petr218003210:10
17Hučko Jan21800154 (1.jamka)10:20
18Hučko Jan Jr.50199510:20
19Prokop Michal218004710:20
20Truhlář Jiří180134110:20
21Sloup Martin21800245 (10.jamka)10:20
22Šánová Petra218000710:20
23Rameš Alois180155810:20
24Srp Michal78058810:20
25Benda Petr21800196 (1.jamka)10:30
26Plachý Jan180333710:30
27Špaček Jaroslav218002510:30
28Boháčková Nikol035109110:30
29Kocmánek Jiří7821117 (10.jamka)10:30
30Braný Pavel098797210:30
31Pazourek Tomáš141143710:30
32Schautová Dita98766410:30
33Prokop Jan10307398 (1.jamka)10:40
34Prokopová Ivana103074010:40
35Prokopová Johana103086110:40
36Zelík Pavel1030842
10:40
37Kvarda Robert21800129 (10.jamka)10:40
38Kvarda Ondřej218003610:40
39Pröckl Ondřej098222310:40
40Kepka Lubomír218004010:40
41Dvořák Petr218003110 (1.jamka)10:50
42Němec Michal50161510:50
43Cafourek Petr056002110:50
44Radvan Miroslav218004110:50
45Kubata Karel218000311 (10.jamka)10:50
46Kačmár Emil9230410:50
47Roubal Václav218005210:50
48Hlavinka Pavel110003210:50
49Sklenička Petr78420312 (1.jamka)11:00
50Svatoň Zdeněk218001411:00
51Hradecký Ondřej218000111:00
52Skleničková Naděžda078661111:00


Výsledková listina Stb Netto


JménoReg. čísloHCP předStb Netto
1Braný Pavel09879725443
2Špaček Jaroslav21800252642
3Pröckl Ondřej098222310,239
4Plachý Jan180333735,539
5Zelík Pavel10308425439
6Michálek Pavel21800043238
7Hučko Jan218001525,635
8Hučko Jan Jr.5019952835
9Prokopová Ivana10307405035
10Roubal Václav21800525235
11Kvarda Robert218001228,632
12Benda Petr218001929,632
13Prokop Jan103073935,532
14Dvořák Petr21800314732
15Srp Michal78058816,131
16Skleničková Naděžda078661125,331
17Pazourek Tomáš141143717,630
18Lev Jakub92056326,930
19Šána Ladislav21800115230
20Hradecký Ondřej218000122,229
21Truhlář Jiří180134125,529
22Prokop Michal218004728,529
23Modlitba Ivo5004421928
24Doubek Martin21800172828
25Kos Petr218001030,828
26Hlavinka Pavel110003233,928
27Mach Jiří21800344728
28Kocmánek Jiří78211114,427
29Fátor Ondřej21800495427
30Rathouský Václav21800265427
31Sloup Martin218002419,726
32Cafourek Petr05600213726
33Hrabánková Iva

25
34Sklenička Petr78420311,524
35Svatoň Zdeněk218001414,624
36Rameš Alois180155815,424
37Němec Michal50161520,624
38Kepka Lubomír218004024,724
39Polášek Petr9850542524
40Hradecká Lenka21800094624
41Kozel Tomáš21800504023
42Doubková Radka21800185123
43Borák Jan218000633,522
44Radvan Miroslav218004122,321
45Kvarda Ondřej21800364018
46Boháčková Nikol03510915417
47Šánová Petra21800075213
48Schautová Dita9876644112
49Prokopová Johanna10308615411


Výsledková listina Stb Brutto


JménoReg. čísloHCP předStb Brutto
1Pröckl Ondřej098222310,229
2Srp Michal78058816,116
3Špaček Jaroslav21800252616
4Pazourek Tomáš141143717,615
5Sklenička Petr78420311,514
6Kocmánek Jiří78211114,413
7Svatoň Zdeněk218001414,612
8Rameš Alois180155815,411
9Modlitba Ivo5004421910
10Němec Michal50161520,610
11Hradecký Ondřej218000122,210
12Hučko Jan218001525,610
13Plachý Jan180333735,510
14Sloup Martin218002419,79
15Polášek Petr985054259
16Lev Jakub92056326,99
17Prokop Michal218004728,59
18Truhlář Jiří180134125,58
19Hučko Jan Jr.501995288
20Kvarda Robert218001228,68
21Benda Petr218001929,68
22Michálek Pavel2180004328
23Dvořák Petr2180031477
24Kepka Lubomír218004024,76
25Doubek Martin2180017286
26Kos Petr218001030,86
27Radvan Miroslav218004122,35
28Skleničková Naděžda078661125,35
29Prokop Jan103073935,55
30Zelík Pavel1030842545
31Cafourek Petr0560021374
32Borák Jan218000633,53
33Hlavinka Pavel110003233,93
34Hradecká Lenka2180009463
35Šána Ladislav2180011523
36Prokopová Ivana1030740502
37Roubal Václav2180052522
38Hrabánková Iva

2
39Kvarda Ondřej2180036401
40Mach Jiří2180034471
41Doubková Radka2180018511
42Braný Pavel0987972541
43Rathouský Václav2180026541


Výsledková listina na rány


JménoReg. čísloHCP předNa rány
1Pröckl Ondřej098222310,279
2Srp Michal78058816,194
3Špaček Jaroslav21800252694
4Sklenička Petr78420311,596
5Rameš Alois180155815,4100
6Modlitba Ivo50044219100
7Pazourek Tomáš141143717,6101
8Hučko Jan218001525,6103
9Hučko Jan Jr.50199528103
10Sloup Martin218002419,7104
11Michálek Pavel218000432105
12Němec Michal50161520,6108
13Skleničková Naděžda078661125,3108
14Truhlář Jiří180134125,5108
15Kvarda Robert218001228,6108
16Lev Jakub92056326,9109
17Doubek Martin218001728110
18Polášek Petr98505425112
19Benda Petr218001929,6112
20Radvan Miroslav218004122,3113
21Kos Petr218001030,8113
22Prokop Michal218004728,5117
23Cafourek Petr056002137122
24Braný Pavel098797254122
25Borák Jan218000633,5130
26Prokopová Ivana103074050131
27Roubal Václav218005252132
28Kozel Tomáš218005040137
29Fátor Ondřej218004954144
30Schautová Dita98766441
151


V dovednostních disciplínách zvítězili a hodnotné dary si odvezli:

Nearest to pin na jamce 1

Longest drive muži na jamce 18: Jaroslav Špaček

Longest drive ženy na jamce 18: nebylo uděleno

Podrobné výsledky naleznete na webu TeeTime.

Aktuální pořadí PEF Golf Tour 2019 naleznete v sekci Žebříček.

Ve fotogalerii se můžete podívat na fotografie z akce.