×
Information Support Centre
banner

Grabštejn 23.8.2020

Archiv > PEF Golf Tour 2020 > Grabštejn 23.8.2020

Šestý golfový turnaj cyklu PEF Golf Tour 2020 se koná v neděli 23. 8. 2020 od 9 hodin na golfovém hřišti Grabštejn.

Program (časy jsou orientační):
9:00 Registrace v klubovně, snídaně
10:30 Zahájení turnaje
16:00 Vyhlášení výsledků, losování věcných cen, posezení

Startovné (včetně jídla po hře):
500,- Kč u registrace

Přihlášku na turnaj vyplňte zde do 19. 8.2020.

Každý z účastníků přispěje svojí cenou do turnaje!

Startovní listina


JménoReg. čísloFlightJamkaČas
1Rymešová Pavla21800731110:30
2Modlitba Ivo21800611110:30
3Kocmánek Jiří7821111110:30
5Brož Václav218008021210:30
6Vostřez Radek218007021210:30
7Prajer Ondřej50110721210:30
9Zych Martin21800723110:40
10Fátor Ondřej21800493110:40
11Špaček Jaroslav21800253110:40
12Sloup Martin21800243110:40
13Pazourek Tomáš21800574110:40
14Schautová Dita21800584110:40
15Piknerová Pavla21800374110:40
16Pikner Tomáš21800384110:40
17Kubata Karel218000351210:50
18Kačmár Emil218005351210:50
19Kepka Lubomír218004051210:50
20Hloušek Stanislav218006751210:50
21Prokop Jan218007561210:50
22Prokopová Ivana218007661210:50
23Zelík Pavel218007761210:50
24Zelíková Adéla218007861210:50
25Knížek Martin21400757111:00
26Dvořák Milan21800657111:00
27Rameš Alois21800437111:00
28Srp Michal21800667111:00
29Hučko Jan218001581211:00
30Hučko Jan Jr.218007481211:00
31Hradecký František218006081211:00
32Kvarda Ondřej218003681211:00
33Svatoň Zdeněk21800149111:10
34Dvořák Petr21800319111:10
35Jirsa Pavel21800239111:10
36Hradecký Ondřej21800019111:10

Výsledková listina SBF Netto


JménoKlubReg. čísloHCP předSkóreSBF NettoHCP po
1VLČEK St.prah
4063 / 896340
2JANDA Timpol
5457 / 1135754
3VLČEK ViktorGCCSH4115335452 / 1085235,6
4KUBATA KarelGKCZU218000340,947 / 1064738,1
5ZELÍK PavelGCMUP103084238,546 / 1044635,8
6RYMEŠOVÁ PavlaGKCZU21800735445 / 1224544,8
7PROKOP JanGCMUP103073937,444 / ---4436,2
8HUČKO JanGKCZU218001523,844 / 894422,2
9KEPKA LubomírGKCZU218004026,242 / 944225,7
10ŠPAČEK JaroslavGKCZU218002524,342 / 924223,2
11HRADECKÝ OndřejGKCZU218000123,441 / 924122,4
12SLOUP MartinGKCZU218002420,141 / 894119,2
13KAČMÁR EmilGKCZU218005321,340 / 924021,2
14FOCKE Vojtapol
5439 / 1333954
15SRP MichalGCHOS78058816,639 / 863916,3
16PRAJER OndřejGCBER50110721,838 / 933821,3
17JIRSA PavelGKCZU21800233638 / ---3835,7
18RAMEŠ AloisGKCZU218004315,137 / 873714,8
19FÁTOR OndřejGKCZU218004951,237 / ---3750,9
20PAZOUREK TomášGKCZU218005720,636 / 963620,3
21KNÍŽEK MartinTCGCV21400758,136 / 79367,9
22ZYCH MartinGKCZU218007248,335 / ---3548,5
23KOCMÁNEK JiříGCHOS7821111635 / 893515,9
24BROŽ VáclavGKCZU218008049,435 / ---3550,3
25SCHAUTOVÁ DitaCESGK98766447,934 / 1283446,6
26PIKNEROVÁ PavlaGKCZU218003733,334 / 1143433,3
27PROKOPOVÁ IvanaGCMUP103074049,234 / 1283448,9
28DVOŘÁK PetrGKCZU21800314331 / ---3143
29HLOUŠEK StanislavGKCZU218006711,130 / 883011,1
30PIKNER TomášGKCZU218003816,229 / 972917,2
31MODLITBA IvoGCBER50044321,729 / 1022921,7
32VOSTŘEZ RadekGKCZU218007039,729 / ---2940,7
33HRADECKÝ FrantišekGKCZU21800605428 / ---2854
34HUČKO Jan Jr.GCBER50199524,728 / 1002824,7
35FOCKE Rudolfpol
5426 / ---2654
36SVATOŇ ZdeněkGKCZU218001417,324 / ---2417,3
37ZELÍKOVÁ AdélaGCMUP10308435424 / ---2454
38Mára Jiří

3522 / ---22BEZ


Výsledková listina SBF Brutto


JménoKlubReg. čísloHCP předSkóreSBF BruttoHCP po
1KNÍŽEK MartinTCGCV21400758,129 / 79 / (36)297,9
2RAMEŠ AloisGKCZU218004315,122 / 87 / (37)2214,8
3HLOUŠEK StanislavGKCZU218006711,122 / 88 / (30)2211,1
4SRP MichalGCHOS78058816,622 / 86 / (39)2216,3
5SLOUP MartinGKCZU218002420,121 / 89 / (41)2119,2
6KAČMÁR EmilGKCZU218005321,321 / 92 / (40)2121,2
7KOCMÁNEK JiříGCHOS7821111620 / 89 / (35)2015,9
8VLČEK St.prah
4020 / 89 / (63)2040
9HUČKO JanGKCZU218001523,819 / 89 / (44)1922,2
10PAZOUREK TomášGKCZU218005720,618 / 96 / (36)1820,3
11HRADECKÝ OndřejGKCZU218000123,417 / 92 / (41)1722,4
12ŠPAČEK JaroslavGKCZU218002524,316 / 92 / (42)1623,2
13KEPKA LubomírGKCZU218004026,216 / 94 / (42)1625,7
14PIKNER TomášGKCZU218003816,216 / 97 / (29)1617,2
15PRAJER OndřejGCBER50110721,816 / 93 / (38)1621,3
16SVATOŇ ZdeněkGKCZU218001417,312 / --- / (24)1217,3
17HUČKO Jan Jr.GCBER50199524,712 / 100 / (28)1224,7
18JIRSA PavelGKCZU21800233611 / --- / (38)1135,7
19JANDA Timpol
5411 / 113 / (57)1154
20MODLITBA IvoGCBER50044321,710 / 102 / (29)1021,7
21PROKOP JanGCMUP103073937,49 / --- / (44)936,2
22KUBATA KarelGKCZU218000340,98 / 106 / (47)838,1
23ZELÍK PavelGCMUP103084238,58 / 104 / (46)835,8
24Mára Jiří

358 / --- / (22)8BEZ
25VLČEK ViktorGCCSH411533547 / 108 / (52)735,6
26PIKNEROVÁ PavlaGKCZU218003733,36 / 114 / (34)633,3
27VOSTŘEZ RadekGKCZU218007039,76 / --- / (29)640,7
28RYMEŠOVÁ PavlaGKCZU2180073545 / 122 / (45)544,8
29ZYCH MartinGKCZU218007248,34 / --- / (35)448,5
30 - 32DVOŘÁK PetrGKCZU2180031434 / --- / (31)443
30 - 32HRADECKÝ FrantišekGKCZU2180060544 / --- / (28)454
33BROŽ VáclavGKCZU218008049,43 / --- / (35)324,9
34PROKOPOVÁ IvanaGCMUP103074049,23 / 128 / (34)350,3
35FOCKE Vojtapol
543 / 133 / (39)348,9
36SCHAUTOVÁ DitaCESGK98766447,93 / 128 / (34)354
37FÁTOR OndřejGKCZU218004951,23 / --- / (37)346,6
38FOCKE Rudolfpol
541 / --- / (26)150,9
39ZELÍKOVÁ AdélaGCMUP1030843540 / --- / (24)---54