×
Information Support Centre
banner

Slapy 26.6.2020

Archiv > PEF Golf Tour 2020 > Slapy 26.6.2020

Čtvrtý golfový turnaj cyklu PEF Golf Tour 2020 se bude konat v pátek 26. 6. 2019 od 12:30 hodin na golfovém hřišti Slapy.

Tento turnaj je zároveň mistrovstvím Golfového klubu ČZU na rány.

Program (časy jsou orientační):
11:30 Registrace v klubovně
12:30 Zahájení postupným startem
19:30 Vyhlášení výsledků, předání věcných cen, posezení

Startovné:
400,- Kč u registrace

Přihlášku na turnaj vyplňte zde do 24.6.2020.


Startovní listina


JménoReg. čísloHCP předFlightČas
1Modlitba Ivo218006122,7112:30
2Polášek Petr98505427,5112:30
3Bobková Eva78275041,2112:30
4Rymešová Pavla218007354112:30
5Benda Petr218001930,1212:40
6Kozel Tomáš218005034,9212:40
7Plachý Jan218006834,8212:40
8


212:40
9Kos Petr218001032,5312:50
10Michálek Pavel218000435,3312:50
11Hrabánková Iva218005654312:50
12Hrabánková Helena98755445,7312:50
13Vostřez Radek218007053,1413:00
14Špaček Jaroslav218002525,1413:00
15Zych Martin218007254413:00
16Hácha Patrik218005135,9413:00
17Fátor Ondřej218004954513:10
18Sovič Petr218003254513:10
19Sloup Martin218002421,3513:10
20Tůma Vlastislav218003348513:10
21Kepka Lubomír218004025,8613:20
22Kubata Karel218000340,9613:20
23Kačmár Emil218005321,1613:20
24Rameš Alois2180043
613:20
25Pazourek Tomáš218005720,1713:30
26Schautová Dita218005847,2713:30
27Piknerová Pavla218003733,3713:30
28Pikner Tomáš218003814,9713:30
29Kvardová Eva218001348,9813:40
30Kvarda Robert218001230,9813:40
31Prokop Jan218007537,4813:40
32Prokopová Ivana218007650,7813:40
33Kvarda Ondřej218003641,1913:50
34Zelík Pavel218007740,1913:50
35Zelíková Adéla218007854913:50
36


913:50
37Dvořák Petr218003146,11014:00
38Němec Michal50161522,41014:00
39Rathouský Václav2180026161014:00
40

541014:00
41Hučko Jan218001526,11114:10
42Hučko Jan Jr.218007428,41114:10
43Hradecký František2180060541114:10
44Hradecká Lenka218000945,81114:10
45Hradecký Ondřej218000125,21214:20
46Srp Michal218006616,61214:20
47Saksonová Jessica21800717,91214:20
48Svatoň Zdeněk21800141612
14:20

Výsledková listina SBF Netto


JménoKlubReg. čísloHCP předSkóreSBF NettoHCP po
1VOSTŘEZ RadekGKCZU218007053,148 / 1224838,7
2HUČKO Jan Jr.GCBER50199528,447 / 914726
3MICHÁLEK PavelGKCZU218000435,346 / 1004633,2
4HUČKO JanGKCZU218001526,145 / 924523,3
5HRADECKÁ LenkaGKCZU218000945,842 / ---4244,1
6PROKOPOVÁ IvanaGCMUP103074050,742 / 1224249,9
7DVOŘÁK PetrGKCZU218003146,141 / 1254144,6
8KVARDA RobertGKCZU218001230,941 / 1054130,4
9KVARDOVÁ EvaGKCZU218001348,941 / 1314147,6
10ZYCH MartinGKCZU21800725440 / 1304048,3
11POLÁŠEK PetrCESGK98505427,540 / ---4026,7
12TŮMA VlastislavGKCZU21800334839 / 1293946,3
13KOS PetrGKCZU218001032,539 / 1053931,7
14RAMEŠ AloisGKCZU21800431639 / 853915,6
15KEPKA LubomírGKCZU218004025,838 / 1013825,8
16MODLITBA IvoGCBER50044322,738 / 943822,2
17FÁTOR OndřejGKCZU21800495438 / 1373854
18KOZEL TomášGKCZU218005034,938 / 1103833,7
19KAČMÁR EmilGKCZU218005321,137 / 943720,8
20PLACHÝ JanLGCPY180333734,837 / 1103734,6
21ŠPAČEK JaroslavGKCZU218002525,137 / 1023724,3
22HÁCHA PatrikGKCZU218005135,937 / 1113734,5
23HRADECKÝ OndřejGKCZU218000125,237 / 973724,7
24SLOUP MartinGKCZU218002421,336 / 943621
25NĚMEC MichalGCBER50161522,436 / 973622,1
26PROKOP JanGCMUP103073937,436 / 1173637,4
27SAKSONOVÁ JessicaGCSOK10602547,935 / 83357,7
28KVARDA OndřejGKCZU218003641,134 / 1193441,1
29SRP MichalGCHOS78058816,633 / 923316,6
30SVATOŇ ZdeněkGKCZU21800141633 / 923316
31RYMEŠOVÁ PavlaGKCZU21800735432 / 1413254
32RATHOUSKÝ VáclavGKCZU21800265432 / 1383254
33PAZOUREK TomášGKCZU218005720,132 / 1003220,3
34SOVIČ PetrGKCZU21800325431 / 1463154
35HRABÁNKOVÁ IvaGKCZU21800565431 / 1393154
36BENDA PetrGKCZU218001930,130 / 1133030,1
37ZELÍKOVÁ AdélaGCMUP10308435430 / 1503054
38ZELÍK PavelGCMUP103084240,130 / 1253040,1
39HRABÁNKOVÁ HelenaCESGK98755445,729 / ---2946,7
40HRADECKÝ FrantišekGKCZU21800605429 / ---2954
41BOBKOVÁ EvaGCHOS78275041,228 / ---2841,2
42PIKNEROVÁ PavlaGKCZU218003733,324 / 1222433,3
43SCHAUTOVÁ DitaCESGK98766447,224 / 1382447,2
44PIKNER TomášGKCZU218003814,918 / 11018
16,2

Výsledková listina SBF Brutto


Jméno
Klub
Reg. číslo
HCP před
Skóre
SBF Brutto
HCP po
1
SAKSONOVÁ Jessica
GCSOK
1060254
7,9
26 / 83 / (35)
26
7,7
2
RAMEŠ Alois
GKCZU
2180043
16
24 / 85 / (39)
24
15,6
3
SVATOŇ Zdeněk
GKCZU
2180014
16
21 / 92 / (33)
21
16
4
SRP Michal
GCHOS
780588
16,6
19 / 92 / (33)
19
16,6
5
KAČMÁR Emil
GKCZU
2180053
21,1
18 / 94 / (37)
18
20,8
6
HUČKO Jan
GKCZU
2180015
26,1
18 / 92 / (45)
18
23,3
7
HUČKO Jan Jr.
GCBER
501995
28,4
17 / 91 / (47)
17
26
8
NĚMEC Michal
GCBER
501615
22,4
16 / 97 / (36)
16
22,1
9
SLOUP Martin
GKCZU
2180024
21,3
15 / 94 / (36)
15
21
10
KVARDA Robert
GKCZU
2180012
30,9
15 / 105 / (41)
15
30,4
11
MODLITBA Ivo
GCBER
500443
22,7
15 / 94 / (38)
15
22,2
12 - 13
POLÁŠEK Petr
CESGK
985054
27,5
15 / --- / (40)
15
26,7
12 - 13
PAZOUREK Tomáš
GKCZU
2180057
20,1
15 / 100 / (32)
15
20,3
14
KEPKA Lubomír
GKCZU
2180040
25,8
14 / 101 / (38)
14
25,8
15
HRADECKÝ Ondřej
GKCZU
2180001
25,2
14 / 97 / (37)
14
24,7
16
MICHÁLEK Pavel
GKCZU
2180004
35,3
14 / 100 / (46)
14
33,2
17
ŠPAČEK Jaroslav
GKCZU
2180025
25,1
13 / 102 / (37)
13
24,3
18
KOS Petr
GKCZU
2180010
32,5
11 / 105 / (39)
11
31,7
19
KOZEL Tomáš
GKCZU
2180050
34,9
10 / 110 / (38)
10
33,7
20
PIKNER Tomáš
GKCZU
2180038
14,9
9 / 110 / (18)
9
16,2
21
DVOŘÁK Petr
GKCZU
2180031
46,1
8 / 125 / (41)
8
44,6
22
HRADECKÁ Lenka
GKCZU
2180009
45,8
8 / --- / (42)
8
44,1
23 - 24
PLACHÝ Jan
LGCPY
1803337
34,8
8 / 110 / (37)
8
34,6
23 - 24
BENDA Petr
GKCZU
2180019
30,1
8 / 113 / (30)
8
30,1
25
HÁCHA Patrik
GKCZU
2180051
35,9
7 / 111 / (37)
7
34,5
26
PROKOP Jan
GCMUP
1030739
37,4
7 / 117 / (36)
7
37,4
27
TŮMA Vlastislav
GKCZU
2180033
48
6 / 129 / (39)
6
46,3
28
PIKNEROVÁ Pavla
GKCZU
2180037
33,3
5 / 122 / (24)
5
33,3
29
VOSTŘEZ Radek
GKCZU
2180070
53,1
5 / 122 / (48)
5
38,7
30
HRABÁNKOVÁ Helena
CESGK
987554
45,7
5 / --- / (29)
5
46,7
31
PROKOPOVÁ Ivana
GCMUP
1030740
50,7
5 / 122 / (42)
5
49,9
32
FÁTOR Ondřej
GKCZU
2180049
54
4 / 137 / (38)
4
54
33
KVARDA Ondřej
GKCZU
2180036
41,1
3 / 119 / (34)
3
41,1
34
ZELÍKOVÁ Adéla
GCMUP
1030843
54
3 / 150 / (30)
3
54
35 - 37
KVARDOVÁ Eva
GKCZU
2180013
48,9
3 / 131 / (41)
3
47,6
35 - 37
ZYCH Martin
GKCZU
2180072
54
3 / 130 / (40)
3
48,3
35 - 37
RYMEŠOVÁ Pavla
GKCZU
2180073
54
3 / 141 / (32)
3
54
38 - 39
BOBKOVÁ Eva
GCHOS
782750
41,2
3 / --- / (28)
3
41,2
38 - 39
HRABÁNKOVÁ Iva
GKCZU
2180056
54
3 / 139 / (31)
3
54
40
ZELÍK Pavel
GCMUP
1030842
40,1
2 / 125 / (30)
2
40,1
41
RATHOUSKÝ Václav
GKCZU
2180026
54
1 / 138 / (32)
1
54
42 - 43
SCHAUTOVÁ Dita
CESGK
987664
47,2
1 / 138 / (24)
1
47,2
42 - 43
SOVIČ Petr
GKCZU
2180032
54
1 / 146 / (31)
1
54
44
HRADECKÝ František
GKCZU
2180060
54
0 / --- / (29)
---
54

Mistrovství klubu na rány - ženy


JménoKlubReg. čísloHCP předSkóreRányHCP po
1SAKSONOVÁ JessicaGCSOK10602547,983 / 35837,7
2PIKNEROVÁ PavlaGKCZU218003733,3122 / 2412233,3
3PROKOPOVÁ IvanaGCMUP103074050,7122 / 4212249,9
4KVARDOVÁ EvaGKCZU218001348,9131 / 4113147,6
5SCHAUTOVÁ DitaCESGK98766447,2138 / 2413847,2
6HRABÁNKOVÁ IvaGKCZU218005654139 / 3113954
7RYMEŠOVÁ PavlaGKCZU218007354141 / 3214154
8ZELÍKOVÁ AdélaGCMUP103084354150 / 3015054
9BOBKOVÁ EvaGCHOS78275041,2--- / 28---41,2
10HRADECKÁ LenkaGKCZU218000945,8--- / 42---44,1
11HRABÁNKOVÁ HelenaCESGK98755445,7--- / 29---
46,7

Mistrovství klubu na rány - muži


JménoKlubReg. čísloHCP předSkóreRányHCP po
1RAMEŠ AloisGKCZU21800431685 / 398515,6
2HUČKO JanGCBER50199528,491 / 479126
3SRP MichalGCHOS78058816,692 / 339216,6
4HUČKO JanGKCZU218001526,192 / 459223,3
5SVATOŇ ZdeněkGKCZU21800141692 / 339216
6KAČMÁR EmilGKCZU218005321,194 / 379420,8
7SLOUP MartinGKCZU218002421,394 / 369421
8MODLITBA IvoGCBER50044322,794 / 389422,2
9NĚMEC MichalGCBER50161522,497 / 369722,1
10HRADECKÝ OndřejGKCZU218000125,297 / 379724,7
11PAZOUREK TomášGKCZU218005720,1100 / 3210020,3
12MICHÁLEK PavelGKCZU218000435,3100 / 4610033,2
13KEPKA LubomírGKCZU218004025,8101 / 3810125,8
14ŠPAČEK JaroslavGKCZU218002525,1102 / 3710224,3
15KOS PetrGKCZU218001032,5105 / 3910531,7
16KVARDA RobertGKCZU218001230,9105 / 4110530,4
17PLACHÝ JanLGCPY180333734,8110 / 3711034,6
18PIKNER TomášGKCZU218003814,9110 / 1811016,2
19KOZEL TomášGKCZU218005034,9110 / 3811033,7
20HÁCHA PatrikGKCZU218005135,9111 / 3711134,5
21BENDA PetrGKCZU218001930,1113 / 3011330,1
22PROKOP JanGCMUP103073937,4117 / 3611737,4
23KVARDA OndřejGKCZU218003641,1119 / 3411941,1
24VOSTŘEZ RadekGKCZU218007053,1122 / 4812238,7
25DVOŘÁK PetrGKCZU218003146,1125 / 4112544,6
26ZELÍK PavelGCMUP103084240,1125 / 3012540,1
27TŮMA VlastislavGKCZU218003348129 / 3912946,3
28ZYCH MartinGKCZU218007254130 / 4013048,3
29FÁTOR OndřejGKCZU218004954137 / 3813754
30RATHOUSKÝ VáclavGKCZU218002654138 / 3213854
31SOVIČ PetrGKCZU218003254146 / 3114654
32POLÁŠEK PetrCESGK98505427,5--- / 40---26,7
33HRADECKÝ FrantišekGKCZU218006054--- / 29---
54


Podrobné výsledky naleznete na webu ČGF.

Fotodokumentaci naleznete ve fotogalerii.