×
Information Support Centre
banner

Rolfjóga

Od prosince 2019 vždy každé pondělí, budou probíhat kurzy ROLFJÓGY pod vedením zkušené lektorky Petry Brejchové.

Jedná se o jógu podle systému cvičení „navodnatelo.cz“, který dodržuje principy ROLFTERAPIE (terapeutický směr nápravy těla přes uvolňování fascií). Jde o unikátní a velmi efektivní metodu, která napravuje tělo, žádoucím způsobem ho tvaruje, učí jak je používat, aby nebolelo a cítili jste se v něm dobře. Postupně si osvojíte řadu nástrojů, které vám budou pomáhat lépe vypadat a ještě lépe se cítit v běžném životě.

Pravidelným cvičením ovládnete hluboko uložený sval PSOAS, který se stane funkční oporou pro vaši páteř. Tím odstraníte bolesti zad a prodloužíte se v pase. Stanete se delší, štíhlejší a vaše klouby získají více prostoru. Osvojíte si jak využívat gravitaci ve prospěch svého těla a tím spotřebovávat méně energie na udržení postoje, vsedě, při chůzi nebo při práci. Koncentrací na sebe a pozorností na dech se uvolníte fyzicky i duševně. Cvičení nezná věkovou hranici, je vhodné také pro těhotné a po porodu.

PROTOŽE SE JEDNÁ O UCELENÝ KONCEPT 12 LEKCÍ, JE ŽÁDOUCÍ CHODIT NA LEKCE PRAVIDELNĚ.
Cena jedné lekce 60 min. je 220,- Kč (v případě, že budou obsazeny obě dvě hodiny je cena 170,- Kč). Maximální počet 7 osob na jedné lekci.

LEKCE BUDOU ZAHÁJENY V PONDĚLÍ 2. 12. 2019 v těchto časech:           

  • 10:30 – 11:30 hod., nebo      
  • 11:30 – 12:30 hod.

v suterénu CEMS II, místnost CS 28.

Zájemce prosíme o první přihlášení na email: lenka@pef.czu.cz